UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie w Nowym Dworze Gd. , zastanwiają sie jak zagospodarować Zalew Wiślany, a prakrycznie to nie mają dostępu do niego, no chyba ze liczymy Tugę, ktòra w gòrnej części przekształca sie w sieć rowòw melioracyjnych, a władze Elbląga z dostępęm do niego i pogłębianą rzeką Elbląg, juz takich dylematòw nie mają, bo po co myśleć o czymś o czym myślą inni, władzunia jedynie może wyciągnąć rączkę po kasę jak już wszystko będzie gotowe. I niech mi ktoś powie, ze PIS nie wie co robi. Byłoby grzechem dawac jakąkolwiek forsę dla tych bezradnych.
100%