Wybrany wątek opinii
oczyścic z brudów i syfu, a potem niech będzie kąpielisko miejskie dla elblążan z koleja nadzalewową, bo autem nie każdy chce non stop jeżdzić, nawet piwa wtedy nie mozna sie napic, bo mandat grozi w kraju policyjnym.
Do moderacji
Odpowiedz
23
24
@HOIEN - Faktycznie masz rację. Najważniejszym atrybutem wypoczywającego polaka jest PIWO.
Do moderacji
Odpowiedz
33
7