UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
oczyścic z brudów i syfu, a potem niech będzie kąpielisko miejskie dla elblążan z koleja nadzalewową, bo autem nie każdy chce non stop jeżdzić, nawet piwa wtedy nie mozna sie napic, bo mandat grozi w kraju policyjnym.
HOIEN