UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oczyścic z brudów i syfu, a potem niech będzie kąpielisko miejskie dla elblążan z koleja nadzalewową, bo autem nie każdy chce non stop jeżdzić, nawet piwa wtedy nie mozna sie napic, bo mandat grozi w kraju policyjnym.

HOIEN

Anuluj