UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oczyścic z brudów i syfu, a potem niech będzie kąpielisko miejskie dla elblążan z koleja nadzalewową, bo autem nie każdy chce non stop jeżdzić, nawet piwa wtedy nie mozna sie napic, bo mandat grozi w kraju policyjnym.

HOIEN