UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ha ha ha. Macie swoich nieudolnych urzędasów. Sami ich wybraliście. Ciagle podwyżki. Bilety, ciepło, parkingi. Ciągła wyprzedaż terenów miejskich. Wszystko przeciwko mieszkańcom. Za nasze podatki to wszystko. Ręce same składają się do braw. A nie. .. .. raczej listwę chciałoby się im wypłacić

Czaskowski

Anuluj