UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ha ha ha. Macie swoich nieudolnych urzędasów. Sami ich wybraliście. Ciagle podwyżki. Bilety, ciepło, parkingi. Ciągła wyprzedaż terenów miejskich. Wszystko przeciwko mieszkańcom. Za nasze podatki to wszystko. Ręce same składają się do braw. A nie. .. .. raczej listwę chciałoby się im wypłacić
Czaskowski