UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ha ha ha. Macie swoich nieudolnych urzędasów. Sami ich wybraliście. Ciagle podwyżki. Bilety, ciepło, parkingi. Ciągła wyprzedaż terenów miejskich. Wszystko przeciwko mieszkańcom. Za nasze podatki to wszystko. Ręce same składają się do braw. A nie. .. .. raczej listwę chciałoby się im wypłacić
Czaskowski