UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam nadzieje, że ten kto to wymyślił odejdzie od tego absurdalnego pomysłu! To jest miejsce na konkretna inwestycję nie na pierdolety. .. .tam mogłoby powstać lotnisko z utwardzonym pasem, firmy logistyczne, transportowe i produkcyjne wszystko u skrzyżowania dróg S22 i S7.Kogo oni w UM zatrudniają?!

Kat_Na_Idiotów