UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieje, że ten kto to wymyślił odejdzie od tego absurdalnego pomysłu! To jest miejsce na konkretna inwestycję nie na pierdolety. .. .tam mogłoby powstać lotnisko z utwardzonym pasem, firmy logistyczne, transportowe i produkcyjne wszystko u skrzyżowania dróg S22 i S7.Kogo oni w UM zatrudniają?!

Kat_Na_Idiotów

Anuluj