UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pamiętam Obrońców pokoju jak tam stał dom dwurodzinny, a na przeciwko naprawiali telewizory a dalej jakiś zakład z którego wyjeżdżały Robury - takie półciężarówki nrdowskie. rok 1983
Kierowcabezuprawnień
pamiętam Obrońców pokoju jak tam stał dom dwurodzinny, a na przeciwko naprawiali telewizory a dalej jakiś zakład z którego wyjeżdżały Robury - takie półciężarówki nrdowskie. rok 1983
Kierowcabezuprawnień