UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pamiętam Obrońców pokoju jak tam stał dom dwurodzinny, a na przeciwko naprawiali telewizory a dalej jakiś zakład z którego wyjeżdżały Robury - takie półciężarówki nrdowskie. rok 1983

Kierowcabezuprawnień

Anuluj