UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zlikwidować starą pętlę tramwajową przy ul. Obrońców Pokoju, jest ne potrzebna w ten sposób uwolni się teren pod inwestycje. Zamontowa rozjazd na skezyżowaniu ul. Płk. Dąbka i nich bimbaj jeżdzi w kółko.
Johny Bimbero