UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedna atrakcję turystyczną z której byłaby niezła kasa dla miasta już zniszczyli czyli poniemiecki basen odkryty jeden z największych na świecie a teraz zniszczą druga atrakcje turystyczną jaką jest Bażantarnia! Później przyjdzie czas na oczywiście betonowy zbiornik retencyjny zamiast do tego celu wykorzystać stary basen miejski. Proponuje tym głąbom jeszcze zburzyć starówkę i postawić blokowisko najlepiej wieżowce. Te władze to stan umysłu do kwadratu PRL-bis. No cóż pseudobiznes i władza ludowa rządzi w tym smutnym jak p. .. .da mieście nieprzerwanie a ludzie dalej na te same mordy głosują.

Gość45

Anuluj