UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jedna atrakcję turystyczną z której byłaby niezła kasa dla miasta już zniszczyli czyli poniemiecki basen odkryty jeden z największych na świecie a teraz zniszczą druga atrakcje turystyczną jaką jest Bażantarnia! Później przyjdzie czas na oczywiście betonowy zbiornik retencyjny zamiast do tego celu wykorzystać stary basen miejski. Proponuje tym głąbom jeszcze zburzyć starówkę i postawić blokowisko najlepiej wieżowce. Te władze to stan umysłu do kwadratu PRL-bis. No cóż pseudobiznes i władza ludowa rządzi w tym smutnym jak p. .. .da mieście nieprzerwanie a ludzie dalej na te same mordy głosują.
Gość45