Wybrany wątek opinii

Ciekawe jak szybko euroentuzjazm Polaków wyparuje. Podejrzewam, że w tempie kolejnych etapów Zielonego Ładu, tak dzielnie wynegocjowanych przez byłego doradcę Tuska, Morawieckiego. Trzymajcie się za kieszenie, bo z wiatraków i baterii domu nie ogrzejecie, z Atomówki którą budujemy od czterdziestu lat również. Francuzi z elektrowni atomowych zaspokajają 70% zapotrzebowania, my z elektrowni węglowych praktycznie 100%. Dlatego kopalnie trzeba zamknąć. Zostanie gaz kupowany od Putina, za pośrednictwem naszych przyjaciół Niemców, którzy oczywiście będą dbać o konkurencyjność polskiego przemysłu, bo jak wiemy doskonale, UE to klub serdecznych przyjaciół.
hd (2021.09.29)
@hd - Świat ucieka od emisji CO2,, wiemy o tym już od dawna, zobaczcie jak w Polsce przbiega dywersyfikacja źródeł energii, jak najwięksi fachowcy błądzą jak dzieci we mgle dalej upieramy się przy węglu I biomasowych zanieczyszczeniach środowiska, to od tego planeta mówię nam stop, I czy chcemy czy nie musimy to powstrzymać, Bo jeśli nie natura pokaże nam jeszcze lepsze niespodzianki, o tym wiedzą już dzieci, - JAK to 18 letnia dziewczynka przed parlamentem, woła by świat się opamiętał, ale czy CI od bezpieczeństwa energetycznego są w stanie zrozumieć, coś co jest TAK oczywiste. .
Zegar tyka (2021.10.01)
@Zegar tyka - Czasami mam wrażenie, że nami rządzą ludzie pokroju Wałęsy. Chciałby a NIE mogą, ,jest za a nawet przeciw.
Vvv.u (2021.10.01)
@hd - Co durnemu po rozumie :)
(2021.10.04)
Powrót do komentarzy