UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zegar tyka - Czasami mam wrażenie, że nami rządzą ludzie pokroju Wałęsy. Chciałby a NIE mogą, ,jest za a nawet przeciw.
Vvv.u
@Zegar tyka - Czasami mam wrażenie, że nami rządzą ludzie pokroju Wałęsy. Chciałby a NIE mogą, ,jest za a nawet przeciw.
Vvv.u