UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zegar tyka - Czasami mam wrażenie, że nami rządzą ludzie pokroju Wałęsy. Chciałby a NIE mogą, ,jest za a nawet przeciw.

Vvv.u

Anuluj