UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@hd - Świat ucieka od emisji CO2,, wiemy o tym już od dawna, zobaczcie jak w Polsce przbiega dywersyfikacja źródeł energii, jak najwięksi fachowcy błądzą jak dzieci we mgle dalej upieramy się przy węglu I biomasowych zanieczyszczeniach środowiska, to od tego planeta mówię nam stop, I czy chcemy czy nie musimy to powstrzymać, Bo jeśli nie natura pokaże nam jeszcze lepsze niespodzianki, o tym wiedzą już dzieci, - JAK to 18 letnia dziewczynka przed parlamentem, woła by świat się opamiętał, ale czy CI od bezpieczeństwa energetycznego są w stanie zrozumieć, coś co jest TAK oczywiste. .

Zegar tyka