UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe jak szybko euroentuzjazm Polaków wyparuje. Podejrzewam, że w tempie kolejnych etapów Zielonego Ładu, tak dzielnie wynegocjowanych przez byłego doradcę Tuska, Morawieckiego. Trzymajcie się za kieszenie, bo z wiatraków i baterii domu nie ogrzejecie, z Atomówki którą budujemy od czterdziestu lat również. Francuzi z elektrowni atomowych zaspokajają 70% zapotrzebowania, my z elektrowni węglowych praktycznie 100%. Dlatego kopalnie trzeba zamknąć. Zostanie gaz kupowany od Putina, za pośrednictwem naszych przyjaciół Niemców, którzy oczywiście będą dbać o konkurencyjność polskiego przemysłu, bo jak wiemy doskonale, UE to klub serdecznych przyjaciół.
hd