UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@TeofiISkorupa - W lumpeksach to społeczeństwo ubierało się w latach 2008-2014 a jadało gorzej niż teraz. Stopa życiowa istotnie podwyższyła się ale w perspektywie kilku najbliższych lat raczej ustabilizuje się a relatywnie obniży się przez inflacje bo żadne państwo które nie dysponuje nowoczesną gospodarką wysokich technologii długo nie wytrzyma rozbudowanego systemu rozdawnictwa bez podwyższania podatków.