UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofiISkorupa - W lumpeksach to społeczeństwo ubierało się w latach 2008-2014 a jadało gorzej niż teraz. Stopa życiowa istotnie podwyższyła się ale w perspektywie kilku najbliższych lat raczej ustabilizuje się a relatywnie obniży się przez inflacje bo żadne państwo które nie dysponuje nowoczesną gospodarką wysokich technologii długo nie wytrzyma rozbudowanego systemu rozdawnictwa bez podwyższania podatków.


Anuluj