UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nasza partia swoją dalekowzrocznością, proponuje zrobić tam wielki sklep - lumpex, tak aby portfele rodaków nadal grubiały i aby rodacy chodzili zawsze modnie ubrani za naprawdę niewielkie pieniądze. Elblążanom to się po prostu należy. Mądry wielki wódz popiera tanie sklepy. Proponujemy też, wprowadzić do sklepów sprzedaż lekko nadjedzonej żywności, na pewno wielu rodaków skorzysta i smacznie sobie zje niezłe jedzonko, sporo oszczędzając przy tym na wymarzone wakacje. To wszystko w połączeniu z obecnym już wspaniałym socjalem, spowoduje dalszy wzrost, i tak już bardzo wysokiej stopy życiowej każdego obywatela.
TeofiISkorupa