UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kierowcy wam ciągle mało tych dróg i mało. Wystarczy porządnie zsychronizować swiatła w tym mieście i już inaczej by się jeżdziło. Jedyna zielona atrakcja w tym mieście a tam przez środek smródka w posaci aut.

Jurek lubiący zieleń