UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kierowcy wam ciągle mało tych dróg i mało. Wystarczy porządnie zsychronizować swiatła w tym mieście i już inaczej by się jeżdziło. Jedyna zielona atrakcja w tym mieście a tam przez środek smródka w posaci aut.
Jurek lubiący zieleń