UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowcy wam ciągle mało tych dróg i mało. Wystarczy porządnie zsychronizować swiatła w tym mieście i już inaczej by się jeżdziło. Jedyna zielona atrakcja w tym mieście a tam przez środek smródka w posaci aut.

Jurek lubiący zieleń

Anuluj