UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego zmieniamy coś co dobrze działa w oparciu o fanatyków, bo tak trzeba nazwać ludzi zajmujących się koszykówka w SP 11,zamiast po prostu wspomagać ich działania. Myślę że zmiany dotyczące struktury organizacyjnej rozwoju koszykówki powinno konsultować się że środowiskiem ludzi działających w tej dyscyplinie.
Sportuś