UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to cudnie. Ta "super"szkoła nie skorzystała z dodatkowych zajęć w ramach SMOK a dopomina się o kasę z Miasta. Słuszna decyzja- niech zajęcia idą tam, gdzie nie marnuje się szans na dodatkowe zajęcia. Ciekawy jestem dlaczego jej główny "super trener koszykówki"i zrezygnował z organizacji zajęć finansowanych przez związek koszykówki. Może warto zadać i takie pytanie. Bo na mój gust, jeśli tyle dzieci chętnych, to było to pospolite marnotrawstwo.

coś mi tu nie gra z SP 11

Anuluj