UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No to cudnie. Ta "super"szkoła nie skorzystała z dodatkowych zajęć w ramach SMOK a dopomina się o kasę z Miasta. Słuszna decyzja- niech zajęcia idą tam, gdzie nie marnuje się szans na dodatkowe zajęcia. Ciekawy jestem dlaczego jej główny "super trener koszykówki"i zrezygnował z organizacji zajęć finansowanych przez związek koszykówki. Może warto zadać i takie pytanie. Bo na mój gust, jeśli tyle dzieci chętnych, to było to pospolite marnotrawstwo.
coś mi tu nie gra z SP 11