UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego mają trenować tylko dzieci z SP 11 a nie z całego Elbląga? O co chodzi? O dobro wszystkich czy tylko wybranych/ a może chodzi tylko o przerost ambicji niektorych/niektorego? Wcześniej moje dziecko nie miało szans na koszykówkę. A teraz ma.
rodzic z SP 12