UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego mają trenować tylko dzieci z SP 11 a nie z całego Elbląga? O co chodzi? O dobro wszystkich czy tylko wybranych/ a może chodzi tylko o przerost ambicji niektorych/niektorego? Wcześniej moje dziecko nie miało szans na koszykówkę. A teraz ma.

rodzic z SP 12

Anuluj