UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego mają trenować tylko dzieci z SP 11 a nie z całego Elbląga? O co chodzi? O dobro wszystkich czy tylko wybranych/ a może chodzi tylko o przerost ambicji niektorych/niektorego? Wcześniej moje dziecko nie miało szans na koszykówkę. A teraz ma.
rodzic z SP 12