Wybrany wątek opinii
Nauczyciel wychowania fizycznego powinien posiadać przygotowanie pedagogiczne oraz ukończone studia wyższe lub podyplomowe, w zakresie nauczania wychowania fizycznego. Na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej jest tylko kierunek pedagogiczny. Bez przygotowania do nauki WF, to nie jest wuefista. I takie słabe będą lekcje. Pani dyrektor zatrudniła na to stanowisko po znajomości. I tyle. W mojej szkole podstawowej był wyższy poziom nauczania niż na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej. Wiem, bo nieraz pomagam w nauce sąsiadce tam studiującej. I Ona będzie miała wyższe wykształcenie. O zgrozo. Gdzie indziej nie miałaby żadnej szansy na ukończenie studiów. Jest słaba.
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
@Anna L. - Studia i dyplom już dawno przestały mieć jakiekolwiek znaczenie. Ileż ja znam życiowych nieogarów, którzy bez wsparcia YT buta nie potrafiliby zawiązać. Niestety działy HR w większości firm nadal patrzą na kawałek papieru, a nie to co człowiek potrafi i co sobą reprezentuje. Albo zatrzymali się 20 lat temu, albo jest im to na rękę przy negocjacjach stawki za pracę. Jest jeszcze trzecia opcja, że pracownicy działów HR, to właśnie "absolwenci"EUHE.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Anna L. - Na euha płacisz i masz wykształcenie. Ot cała filozofia. Idą tam ci którzy nie mieli szansy dostać się na bezpłatne uczelnie, bo żeby dostać się na bezpłatne studia trzeba mieć bardzo dobre wyniki w nauce.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3