UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anna L. - Na euha płacisz i masz wykształcenie. Ot cała filozofia. Idą tam ci którzy nie mieli szansy dostać się na bezpłatne uczelnie, bo żeby dostać się na bezpłatne studia trzeba mieć bardzo dobre wyniki w nauce.


Anuluj