UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nauczyciel wychowania fizycznego powinien posiadać przygotowanie pedagogiczne oraz ukończone studia wyższe lub podyplomowe, w zakresie nauczania wychowania fizycznego. Na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej jest tylko kierunek pedagogiczny. Bez przygotowania do nauki WF, to nie jest wuefista. I takie słabe będą lekcje. Pani dyrektor zatrudniła na to stanowisko po znajomości. I tyle. W mojej szkole podstawowej był wyższy poziom nauczania niż na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej. Wiem, bo nieraz pomagam w nauce sąsiadce tam studiującej. I Ona będzie miała wyższe wykształcenie. O zgrozo. Gdzie indziej nie miałaby żadnej szansy na ukończenie studiów. Jest słaba.
Anna L.