UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Anna L. - Na euha płacisz i masz wykształcenie. Ot cała filozofia. Idą tam ci którzy nie mieli szansy dostać się na bezpłatne uczelnie, bo żeby dostać się na bezpłatne studia trzeba mieć bardzo dobre wyniki w nauce.