UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak to nic nie da że wydłużycie autobus 17 i wznowicie 5 co to ma być. .. I tak przesiatki są masakra. Lepiej by było wrócić do tego co było wcześniej. Kto jest tak mądry i utrudnia ludzia dojazdy do pracy czy do szkoly. Porażka totalna