UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tak to nic nie da że wydłużycie autobus 17 i wznowicie 5 co to ma być. .. I tak przesiatki są masakra. Lepiej by było wrócić do tego co było wcześniej. Kto jest tak mądry i utrudnia ludzia dojazdy do pracy czy do szkoly. Porażka totalna