UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

18 jezdzi se w kółko, 24 nie zabiera nikogo. Na Dębice dojedziesz z Dworca i Zawady. ZAMIAST 15 linii to lepiej zrobić 5 linii co bedą laczyly konca miasta. Nie jakies jeb. .. zwiedzanie Elblaga

Olobolo

Anuluj