UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - No wlasnie - uderz w stoł, a Kolinski zaraz sie odezwie, dziękuje p. Robercie za natychmiastową reakcję. Mam nadzieję, ze nikt pana nie zamknie za tą stanowczą krytykę władz, ale kolejny raz staje pan po stronie wyzyskiwanych mas miast i wsi naszego rozdrapywanego kraju przez jak to ładnie pan okreslil załganą burżuazję. Gdyby nie Pan (wyjątkowo z dużej)zapomniaľ bym, ze sie urodziłem w komunie, niektore Pana zwroty żywcem jakby dziś przeniesione z tamtej epoki.
Maliniak