UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Maliniak - A proszę bardzo, akurat w internetach przechodziłem. .. z tragarzami:)Tow. Maliniak, a niech zamykają! Wtedy to już na pewno - wzorem przeca styropianu - zostanę "kąbatantę"i obywatelem represjonowanym przez reżim, a wtedy to już tylko w premiery! [teraz ponoć taka moda w krajowej polityce:)] Jeżeli zaś chodzi o język i narrację, to celowo używam właśnie tej z epoki, bo primo, jest ona wręcz poetycka w swojej istocie, czego zupełnie nie potrafią dzisiejsi wyrobnicy informacji, i drugie primo, w dalszym ciągu jest to przekaz mniej zakłamany i znacznie bardziej przekonujący, niż załgane komunikaty np. dzisiejszego Centrum Informacyjnego Rządu:)#NiechŻyjeTowarzyszWinnicki!

RobertKoliński