UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za różnica skąd?? Popełniłem wykroczenie, więc otrzymałem mandat i punkty, nie ściemniałem nie prosiłem by tylko pouczyli. A jeśli dziennie robisz ok. 250 km dzień w dzień od pon. do pt. - to ciężko mandatu nie wyłapać, szczególnie jak 7 przed remontem była naszpikowana terenem zabudowanym i ograniczeniami - nieoszukujmy się jeśli jedziemy przepisowo to zaraz za nami sznur aut i flustracja innych kierowców. A tak szczerze teraz trochę wydoroślałem i jeżdżę w mieście maks 60 km/h (na liczniku), a i na S duże prędkości mnie już nie kręcą.
Ciekawski