UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gość To po kiego wuja te puste głowy się jeszcze budują na wsi????? Skoro nie ma tam transportu publicznego to jest to dzicz i pustkowie. Działki tanie, a jak straci prawko/samochód ku padnie to płacz. Nikt im tam się budować nie kazał.
Jjrr