UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Phihihi - Skoro prawo jazdy w Polsce tak trudno zdać i tak łatwo stracić, to ludzie jeżdżą bez i żadne kary tego nie zmienią, bo transport publiczny u nas poza miastami praktycznie nie istnieje, w małych miastach to samo, a ludzie jakoś muszą się dostać do miasta na zakupy czy do lekarza. Jak to jest możliwe, że w Polsce zdawalność na prawo jazdy jest bardzo słaba, a za granicą ci sami Polacy zdają bez problemu?


Anuluj