Wybrany wątek opinii
Co powoduje, że za kierownicą BMW, tak często siedzi po prostu baran? Niecierpliwy, warczy silnikiem, podnieca się, rusza jak szalony, wyprzedza wszystkich, złośliwie hamuje narażając tych z tyłu i potem stoi na światłach i czeka tak jak inni. Psychotesty dla kierowców BMW by się przydały.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Dla nich to raczej policja, ale taka z jajami by się przydała, takich niestety nie mamy w Elblągu. W przypadku porządnego obywatela to są mocni i agresywni a dla bandziora jakoś nietypowo łagodni !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0