UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co powoduje, że za kierownicą BMW, tak często siedzi po prostu baran? Niecierpliwy, warczy silnikiem, podnieca się, rusza jak szalony, wyprzedza wszystkich, złośliwie hamuje narażając tych z tyłu i potem stoi na światłach i czeka tak jak inni. Psychotesty dla kierowców BMW by się przydały.