UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla nich to raczej policja, ale taka z jajami by się przydała, takich niestety nie mamy w Elblągu. W przypadku porządnego obywatela to są mocni i agresywni a dla bandziora jakoś nietypowo łagodni !
Dla nich to raczej policja, ale taka z jajami by się przydała, takich niestety nie mamy w Elblągu. W przypadku porządnego obywatela to są mocni i agresywni a dla bandziora jakoś nietypowo łagodni !