UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla nich to raczej policja, ale taka z jajami by się przydała, takich niestety nie mamy w Elblągu. W przypadku porządnego obywatela to są mocni i agresywni a dla bandziora jakoś nietypowo łagodni !


Anuluj