UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co powoduje, że za kierownicą BMW, tak często siedzi po prostu baran? Niecierpliwy, warczy silnikiem, podnieca się, rusza jak szalony, wyprzedza wszystkich, złośliwie hamuje narażając tych z tyłu i potem stoi na światłach i czeka tak jak inni. Psychotesty dla kierowców BMW by się przydały.