UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielebny dosc tych zalosnych wynikow. Remis uratowany w ostatniej akcjii. Wynos sie chlopie i nie wracaj do Elblaga

cichy

Anuluj