UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielebny dosc tych zalosnych wynikow. Remis uratowany w ostatniej akcjii. Wynos sie chlopie i nie wracaj do Elblaga
cichy
Wielebny dosc tych zalosnych wynikow. Remis uratowany w ostatniej akcjii. Wynos sie chlopie i nie wracaj do Elblaga
cichy