UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

31 sierpnia rozpoczął się remont na ul. Marii Skłodowskiej-Curie a co z zakończeniem remontu ul. Moniuszki. Do dnia dzisiejszego nie ma oznaczonego przejścia dla pieszych przy skręcie w ul. Szymanowskiego. Ludzie chodzą "na czuja"w starym miejscu i tylko można liczyć, że nie będzie jakiegoś wypadku!A odpowiedzialne władze mają jak widać to w. .. wielkim poważaniu!Czas najwyższy żeby Departament Zarządu Dróg zainteresował się rozwiązaniem tej sprawy!!!M


Anuluj