UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@korona - To prawda, ja tu nikogo już nie znam, a żyje 50 lat od urodzenia w Elblągu widać to po zachowaniach ludzi przyjezdnych z okolicznych prowincji nie dbają o nic. .
@korona - To prawda, ja tu nikogo już nie znam, a żyje 50 lat od urodzenia w Elblągu widać to po zachowaniach ludzi przyjezdnych z okolicznych prowincji nie dbają o nic. .