UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@korona - To prawda, ja tu nikogo już nie znam, a żyje 50 lat od urodzenia w Elblągu widać to po zachowaniach ludzi przyjezdnych z okolicznych prowincji nie dbają o nic. .


Anuluj