Wybrany wątek opinii
Myślę że może by zdążył wyhamować gdyby miał sprawny samochód. A tak na marginesie to czy te wszystkie Stacje Kontroli Pojazdów nie są zbyt liberalne ? zwłaszcza te powiatowe bo taka masa złomu jezdzi po ulicach i drogach że trudno uwierzyć aby ich stan techniczny nie stanowił zagrożenia dla środowiska albo innych użytkowników dróg.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
To nie kwestia sprawności, ale brak systemów wspomagania takich jak ABS. Posiadałem kiedyś Golfa II z hamulcami od wersji GTI. Co z tego, że hamulec na suchym zatrzymywał auto momentalnie, skoro na mokrej nawierzchni koła od razu się blokowały i samochód jechał jak sanki na śniegu. Na hamowanie pulsacyjne czasami brak czasu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0