UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę że może by zdążył wyhamować gdyby miał sprawny samochód. A tak na marginesie to czy te wszystkie Stacje Kontroli Pojazdów nie są zbyt liberalne ? zwłaszcza te powiatowe bo taka masa złomu jezdzi po ulicach i drogach że trudno uwierzyć aby ich stan techniczny nie stanowił zagrożenia dla środowiska albo innych użytkowników dróg.


Anuluj