UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Myślę że może by zdążył wyhamować gdyby miał sprawny samochód. A tak na marginesie to czy te wszystkie Stacje Kontroli Pojazdów nie są zbyt liberalne ? zwłaszcza te powiatowe bo taka masa złomu jezdzi po ulicach i drogach że trudno uwierzyć aby ich stan techniczny nie stanowił zagrożenia dla środowiska albo innych użytkowników dróg.