UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myślę że może by zdążył wyhamować gdyby miał sprawny samochód. A tak na marginesie to czy te wszystkie Stacje Kontroli Pojazdów nie są zbyt liberalne ? zwłaszcza te powiatowe bo taka masa złomu jezdzi po ulicach i drogach że trudno uwierzyć aby ich stan techniczny nie stanowił zagrożenia dla środowiska albo innych użytkowników dróg.