UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten cmentarz i Kościół zniszczyli i zaorali polscy komunisci ktorych potomkowie siedzia teraz w UM i piastuja wysokie urzedy. Wielu z nich chodzi w KODziarskich pochodach. To ta polska bolszewia odpowiada ze ta profanacje cmentarza i bezczeszczenie zwlok. Warto o tym napisac bo tepy elblaski elektorat nie zdaje sobie z tego sprawy.
Opus