UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Opus - Ja wiem, ze na dworze jest ciepło, ale weż wyluzuj. Na Grota Roweckiego, vis a vis aresztu śledczego też był prze wojną cmentarz. To co, teraz przestaniesz tamtędy jeżdzić i będziesz świeczki palił ? Mieszkamy na cmentarzach, Takie jest życie. Niedawno pod jednym z angielskich parkingów odnaleziono szczatki ichniego króla(nie pamietam którego )i co ? Tam też bolszewicy zawalili ?